Özel Tasarım Ürünler

Mağazamızda kapalı/açık sistem teraryum, wabi-kusa, kokedama, hava bitkisi (air plant), nadir bulunan ev bitkileri, sucul bitkiler ile düzenlemeler, marimo, nano akvaryum tankları, akvaryum malzemeleri, taban malzemeleri, mangrove kökleri, bakım malzemeleri gibi bir çok ürün bulunmaktadır.

Kendi tasarımımız olan veya siparişle hazırladığımız özel tasarım ürünler hassas oldukları için kargo ile şehir dışına taşınamamaktadır. Şehir içi kurye ile teslimatı mümkün olan bu ürünleri mağazamıza gelerek de satın alabilirsiniz.

Hazır tasarım ürünlerimiz sürekli güncellenmektedir. Güncel ürünlerimizi Instagram sayfamızdan takip edebilirsiniz: @sutopya

İmza ürünümüz olan bir kaç model dışında aynı tasarımları tekrar çalışmıyoruz. Tamamen doğal malzemeler ile çalıştığımız için, aynı tür bitki ve aynı tür kayayı da kullansak sonuç bir öncekinden daima farklı oluyor. Bunun da ötesinde, her tasarım, tasarlama eyleminin doğası gereği başka bir his ile hazırlanıyor. Tükenmiş bir ürünün aynısını yeniden hazırlama şansımız olmasa da, benzer malzemeler kullanarak sizin için yeni tasarımlar çalışabiliyoruz.

Aşağıda hazır tasarım ürünlerimizden bir galeri bulabilirsiniz. Beğendiğiniz ürün hakkında bilgi almak, sipariş vermek için bize eposta veya whatsapp yoluyla ulaşabilirsiniz.

E-posta: info@sutopya.com

Whatsapp / Mobil: 05396651942

Mağaza Telefon: 02163371111

sutopya_urunsutopya_urunsutopya_urunsutopya_urun_teraryumsutopya_urun_teraryumsutopya_urun_teraryumsutopya_urun_teraryumsutopya_urun_teraryumsutopya_urun_teraryumsutopya_urun_kokedama