Kurumsal Projeler, Workshop

Kurumsal Atölyeler

Bitkiler konusunda öğrendiklerimizi çalışanlarınızla paylaşmak, hareketli ve hızlı kurumsal yaşamları arasında onlara bir mola yaratarak içerisinde bulundukları anı dinlendirici hale getirmek üzere Sutopya olarak kurumsal atölye‘ler düzenlemekteyiz.

Bitkilerle vakit geçirmek, zihnimize bir çok yönden fayda sağlamaktadır. Bunlardan bazıları; konsantrasyonu arttırmak, stresi azaltmak, çevresel farkındalık kazanmak, mutlu olmak ve pozitif bakış açısı kazanmaktır. Diğer yandan bir şey üretmek; tüm algıların açık, bir çok duyunun bir arada konsantre şekilde çalışmasıyla oluşan değerli bir süreçtir ve kişinin kendini ifade etmesi için en iyi yöntemlerden biridir. Bu yöntem farklı şekillerde uygulanabilir. Biz Sutopya’da, kendinizi ifade etmenin en doğal ve en estetik yollarından birini sizlere sunuyoruz.

Bitki bakımı, özellikle de teraryum, kokedama gibi farklı yöntemler; bazı teknik bilgiler gerektirir. Bunları anlamak bitkiye ve yaşamına dair bakış açısı kazandırır. Ayrıca, daha sonra bu teknikleri kendi zevkimize göre çeşitlendirebileceğimiz bilgi donanımını sağlar. Mantığı bir kez öğrenince, onu çeşitlendirebilmek, yeniden tasarlayabilmek mümkündür. İşte biz bu çeşitliliği çok seviyor ve herkesin bunun bir parçası olmasını destekliyoruz. Bu nedenle, edindiğimiz tüm bilgiyi sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Atölyelerimizi, ofisinizde veya cafe, restoran, otel gibi; etkinliğinizin gerçekleştirilecek olduğu mekanda yapabiliyoruz. Atölyeye katılacak kişi sayısına göre, uygun büyüklükte bir masa ve alana ihtiyacımız olacaktır. Bu detayları karşılıklı iletişimimiz esnasında netleştiriyoruz.

Kurumsal teraryum, kokedamawabi-kusa atölye‘lerimiz hakkında detaylı bilgiye aşağıda ulaşabilirsiniz. Şirketiniz için atölye teklifi almak isterseniz i[email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Kurumsal Teraryum Workshop

Tüm malzemeler (cam, taşlar, bitkiler, yosun, aqua soil, eldiven, vb gerekli olan her şey) Sutopya tarafından getirilmektedir.

Atölye sonunda tasarlanan teraryumlar çalışanlarınıza ait olur.

Teraryum atölyesi için yaklaşık 30cm yüksekliğinde fanuslar kullanıyoruz. Böylece tüm katılımcılar, tasarım esnasında fanusun iç kısmına rahatlıkla erişebiliyor.

Katılımcı sayısı: Her seans için en fazla 20 kişi

Atölye süresi: Yaklaşık 2 – 2,5 saat

Fiyat & Rezervasyon: [email protected]

Kurumsal Kokedama Workshop

Tüm malzemeler (toprak, gübre, yosun, bitkiler, eldiven, vb gerekli olan her şey) Sutopya tarafından getirilmektedir.

Atölye sonunda tasarlanan kokedamalar çalışanlarınıza ait olacaktır.

Katılımcı sayısı: Her seans için en fazla 20 kişi

Workshop süresi: Yaklaşık 1,5 – 2 saat

Fiyat & Rezervasyon: [email protected]

Kurumsal Wabi-Kusa Workshop

kurumsal_wabi-kusa_workshop

Tüm malzemeler (cam, aquasoil, misina, lifler, gübre, aqutic bitkiler, eldiven, vb gerekli olan her şey) Sutopya tarafından karşılanmaktadır.

Workshop sonunda tasarlanan wabi-kusalar çalışanlarınıza ait olacaktır.

Wabi-Kusa workhop için yaklaşık 30cm yüksekliğinde fanuslar kullanıyoruz. Böylece tüm katılımcılar, rahatlıkla tasarım yapabileceği büyüklükte fanuslarda çalışabiliyorlar.

Katılımcı sayısı: Her seans için en fazla 20 kişi

Workshop süresi: Yaklaşık 2 – 2,5 saat

Fiyat & Rezervasyon: [email protected]

Related Posts