Mağazamız

sutopya_magaza_foto

İstanbul Kadıköy'ün en güzel semti Moda'da yeni mağazamızda Pazar günleri hariç haftanın her günü 13:00 - 20:00 saatleri arasında hizmet veriyoruz.

Mağazamızda açık-kapalı sistem teraryumlar; kokedama, wabi-kusa gibi özel yetiştirme tarzlarına sahip bitkiler; bakım malzemeleri, taban malzemeleri, nano akvaryum tankları, akvaryum malzemeleri; profesyonel bitki bakım makasları, cımbızları, hava bitkileri ve bazı özel ev bitkileri bulunmaktadır.

Teraryum, Kokedama, Wabi-Kusa kitlerimiz ise mağazamızdan gelip alınabildiği gibi, websitemizden de sipariş edilebilmektedir. Hazır tasarım ürünlerimizden farklı olarak kitler tüm Türkiye'ye kargolanabilmektedir. Websitemizde yer alan ürünleri Online Alışveriş bölümünde inceleyebilirsiniz.

Pandemi süresince ara verdiğimiz, mağazamızda gerçekleştiriyor olduğumuz kişiler veya gruplar için atölyelerimize, Covid-19 kuralları çerçevesinde yakında yeniden başlayacağız. Instagram hesabımızı takip ederek duyurulardan haberdar olabilirsiniz: instagram.com/sutopya

sutopya magaza foto

Mağazamız 120m2 alan içerisinde iki ayrı showroom ve bir atölye bölümlerinden oluşmaktadır. Showroom'larımızdan bir tanesi tamamen akvaryum malzemeleri, tatlı su canlıları, su bitkileri, kayalar, mangrove kökleri ve diğer akvaryum ihtiyaçlarına ayrılmıştır. Aquascape ile ilgilenen müşterilerimiz için, kaya ve mangrove köklerini bir arada nasıl duracaklarını planlayarak seçmelerini sağlayan bir istasyon masa bulunmaktadır. Akvaryum kurulumu, tasarımcımızın vereceği bilgi ve destek yardımıyla en keyifli şekilde mağazamızda gerçekleştirilebiliyor. Beta balığı, tetra türleri, lepistesler, ramirezziler, elma salyangozlar, karidesler gibi nano tank için uygun canlılar dışında; akvaryum bitkileri de uygun ortamda bakterisiz şekilde soğutucu dolabımızda ve tamamen bitkilere ayrılmış bir akvaryum setinde barındırılıyor.

Mağazamız hayvan dostlarımız ve çocuklarımızı ağırlamak için de uygundur :) Özellikle çocukların çok ilgisini çeken ve onlara küçük yaşta başka bir türden canlıyı beslemek ile edinilen sevgi duygusunu kazandırmak adına uygun türler bulunmaktadır. Küçük arkadaşlarımız beta balığı, marimo, salyangoz, karides gibi türleri kendileri sorumluluk alarak besleyebiliyorlar.

Showroom'larımızda rahat koltuklarımızda kahve ikramımızla dinlenip, bitkilerin ve su seslerinin arasında meditatif bir zaman geçirmek isterseniz açık adresimiz ve harita bağlantımız aşağıdadır.

SUTOPYA

Caferağa Mh. Şair Nefi Sk. No:46 / 2 Moda Kadıköy İstanbul

Google maps bağlantısı

Yandex maps bağlantısı

Telefon: 02163371111

Mobil: 05444048947

sutopya magaza foto